Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: No, go back
nl: Nee, ga terug

note: Translators: %s is the name of the target user
en: Yes, switch to %s
nl: Ja, overschakelen naar %s

note: Translators: 1: The name of the user who is currently switched to the target user, 2: The name of the target user, 3: Period of time (for example "5 minutes")
en: %1$s is currently switched to %2$s. They switched %3$s ago. Do you want to continue switching?
nl: %1$s is momenteel omgeschakeld naar %2$s. Ze schakelden %3$s geleden over. Wil je doorgaan met overschakelen?

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
nl: Direct omschakelen tussen gebruikersaccounts in WordPress

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
nl: Afmelden simuleren

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
nl: Teruggeschakeld naar %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
nl: Terugschakelen naar %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
nl: Omgeschakeld naar %1$s (%2$s).

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
nl: Kon niet tijdelijk uitloggen.

en: Could not switch users.
nl: Kon niet omschakelen tussen gebruikers.

en: Switch&nbsp;To
nl: Naar&nbsp;omschakelen
