Plugins - Jetpack Social - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (294 entries)

en: %s is not a valid command.
nl: %s is geen geldig commando.

en: %s must be a non-negative integer.
nl: %s moet een positief heel getal zijn.

en: %s must be a string.
nl: %s moet een string zijn.

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
nl: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Bekijk meer</a> informatie over de eigenaar van de verbinding en wat er defect raakt als je er geen hebt.

en: <p>It’s essential to regenerate Critical CSS to optimize your site speed whenever your HTML or CSS structure changes. Being on top of this can be tedious and time-consuming.</p>
    								 <p>Boost’s cloud service can automatically detect when your site needs the Critical CSS regenerated, and perform this function behind the scenes without requiring you to monitor it manually.</p>
nl: <p>Het is van groot belang om essentiële CSS te herstellen om de snelheid van je site te optimaliseren wanneer je HTML- of CSS-structuren veranderen. Het is een lastig klusje en kost tijd om hier bovenop te zitten.</p>
    								 <p>De cloudservice van Boost kan automatisch vaststellen of de essentiële CSS van je site hersteld moet worden en voert deze functie op de achtergrond uit zonder dat je het in de gaten hoeft te houden.</p>

en: <p>Paid customers get dedicated email support from our world-class Happiness Engineers to help with any issue.</p>
    						 <p>All other questions are handled by our team as quickly as we are able to go through the WordPress support forum.</p>
nl: <p>Betaalde abonnees ontvangen speciale e-mailondersteuning van onze toonaangevende Happiness Engineers die bij elk probleem voor je klaar staan.</p>
    						 <p>Ons team behandelt alle andere vragen zo snel mogelijk met behulp van het WordPress-ondersteuningsforum.</p>

en: <p>To enhance the speed of your site, with this plan you will need to optimize CSS by using the Manual Critical CSS generation feature whenever you:</p>
    								<ul>
    									<li>Make theme changes.</li>
    									<li>Write a new post/page.</li>
    									<li>Edit a post/page.</li>
    									<li>Activate, deactivate, or update plugins that impact your site layout or HTML structure.</li>
    									<li>Change settings of plugins that impact your site layout or HTML structure.</li>
    									<li>Upgrade your WordPress version if the new release includes core CSS changes.</li>
    								</ul>
nl: <p>Met dit abonnement moet je je CSS optimaliseren met behulp van de functie voor handmatig herstellen van essentiële CSS uitvoeren om de snelheid van je site te verbeteren wanneer je:</p>
    								<ul>
    									<li>Wijzigingen aanbrengt in het thema.</li>
    									<li>Een nieuw bericht/pagina opstelt.</li>
    									<li>Een bericht/pagina bewerkt.</li>
    									<li>Plugins activeert, deactiveert of updatet die de lay-out of HTML-structuur van je site beïnvloeden.</li>
    									<li>Plugininstellingen wijzigt die de lay-out of HTML-structuur van je site beïnvloeden.</li>
    									<li>Je WordPress-versie upgradet als de nieuwe release belangrijke wijzigingen in CSS bevat.</li>
    								</ul>

en: A non-empty nonce must be supplied.
nl: Er moet een niet-lege nonce worden doorgevoerd.

en: Access to scan on Cloud
nl: Toegang tot scannen in de cloud

en: Activate
nl: Activeren

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activating
nl: Aan het activeren

en: Activation failed. Plugin is not installed
nl: Activering mislukt. Plugin is niet geïnstalleerd

en: Alphanumeric identifier for the Jetpack Social service.
nl: Alfanumerieke identifier voor de Jetpack Social dienst.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
nl: Een beheerder van dit blog moet de verbinding met Jetpack instellen.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
nl: Er is een ongeldig verzoek gedaan. Dit betekent gewoonlijk dat iets het verzoek heeft onderschept of het verzoek tussen de server en de Jetpack-server verstoord heeft. Probeer het nogmaals om te kijken of het nu wel goed gaat.

en: An unknown error occurred during installation
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens de installatie

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Advanced stats
nl: Geavanceerde statistieken

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Block spam without CAPTCHAs
nl: Blokkeer spam zonder CAPTCHA's

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Comment and form spam protection
nl: Bescherming voor spam op formulieren en reacties

en: Array of external connection IDs to skip sharing.
nl: Array van externe connectie IDs om delen over te slaan.

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
nl: Je kunt zoals altijd contact opnemen met <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ons ondersteuningsteam</a> als je vragen hebt.

en: Automatic Critical CSS regeneration
nl: Automatisch regenereren van kritieke CSS

en: Automatic protection and rule updates
nl: Automatische bescherming en regelupdates

en: Automatic scanning and one-click fixes keep your site one step ahead of security threats and malware.
nl: Automatische scans en terugzetten met één klik zorgen ervoor dat je site de beveiligingsbedreigingen telkens een stap voor is.

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: * Subject to your usage and storage limit.
nl: * Onderhevig aan je gebruiks- en opslaglimiet.

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: Learn more
nl: Ontdek meer

[ctx: Backup Product Feature]
en: 10GB of backup storage
nl: 10GB opslagruimte voor back-up

[ctx: Backup Product Feature]
en: 30-day archive & activity log*
nl: 30 dagen archief & activiteiten log*

[ctx: Backup Product Feature]
en: One-click restores
nl: Terugzetten in één klik

[ctx: Backup Product Feature]
en: Real-time cloud backups
nl: Realtime cloudback-ups

en: Basic tools for a successful site
nl: Basisgereedschappen voor een succesvolle site

en: Blog is already registered
nl: Blog is al geregistreerd

en: Brute force protection
nl: Brute force bescherming

en: Cannot parse URL %s
nl: Kan URL %s niet ontleden

en: Check items against database
nl: Items controleren aan de hand van de database

en: Check plugin and theme version status
nl: Controleer plugin en thema versie status

en: Check your site performance
nl: Controleer je siteprestaties

en: Column mappings
nl: Kolomtoewijzingen

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
nl: Door komma's gescheiden lijst van extra velden die in de status moeten worden opgenomen.

en: Comment IDs to include in Full Sync
nl: Opmerking ID's om in volledige synchronisatie op te nemen

en: Comprehensive site security, including VaultPress Backup, Scan, and Akismet Anti-spam.
nl: Uitgebreide sitebeveiliging, waaronder VaultPress Backup, scans en Akismet Anti-spam.

en: Connect social media services to automatically share new posts.
nl: Verbind social media diensten zodat nieuwe berichten automatisch worden gedeeld.

en: Connect to WordPress.com
nl: Maak verbinding met WordPress.com

en: Could not confirm migration.
nl: Kan migratie niet bevestigen.

en: Could not confirm new owner.
nl: Kan nieuwe eigenaar niet bevestigen.

en: Could not confirm safe mode.
nl: Kan veilige modus niet bevestigen.

en: Could not delete sync error option.
nl: Kan optie voor synchronisatiefout niet verwijderen.

en: Could not set this license key. Please try again.
nl: Kon deze licentiesleutel niet toepassen. Probeer opnieuw.

en: Custom Message:
nl: Aangepast bericht:

en: Daily automated scans
nl: Dagelijkse geautomatiseerde scans

en: Daily automatic scans
nl: Dagelijkse automatische scans

en: Data Modules that should be included in Full Sync
nl: Gegevensmodules die in volledige synchronisatie moeten worden opgenomen

en: Dedicated email support
nl: Speciale e-mailondersteuning

en: Defer non-essential JavaScript
nl: Niet-essentieel JavaScript uitstellen

en: Deliver images from Jetpack's Content Delivery Network. Automatically resizes your images to an appropriate size, converts them to modern efficient formats like WebP, and serves them from a worldwide network of servers.
nl: Lever afbeeldingen aan van het Content Delivery Network van Jetpack. Past de afmetingen van je afbeeldingen automatisch aan een geschikt formaat aan, zet ze om naar moderne, efficiënte indelingen zoals WebP en levert ze aan vanuit een wereldwijd servernetwerk.

en: Discover and fix images with a suboptimal resolution, aspect ratio, or file size, improving user experience and page speed.
nl: Vind afbeeldingen met een ondermaatse resolutie, beeldverhouding of bestandgrootte en repareer ze, waardoor de gebruikerservaring en paginasnelheid verbetert.

en: Display name of the connected account.
nl: Weergavenaam van het verbonden account.

en: Do we want the checksum or object ids.
nl: Willen we de checksum of object id's.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het een subdomein is van WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het leeg is.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het in het verboden array staat.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het een ongeldig top level domein gebruikt.

en: Easy to navigate and use
nl: Eenvoudig te navigeren en te gebruiken

en: Edit
nl: Bewerken

en: Enable improvements in one click
nl: Schakel verbeteringen in met één klik

en: End ID for the histogram
nl: Eind ID voor het histogram

en: Enhance your site with dozens of other features
nl: Verbeter je site met verschillende andere mogelijkheden

en: Error Details: %s
nl: Foutdetails: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack ID begint met een getal. Maak deze foutmelding niet openbaar. %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack ID is leeg. Maak deze foutmelding niet openbaar. %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutgegevens: Jetpack ID is geen scalaire grootheid. Maak deze foutmelding niet openbaar. %s

en: Error activating Jetpack module
nl: Fout tijdens het activeren van de Jetpack module

en: Error activating Jetpack plugin
nl: Fout tijdens het activeren van de Jetpack plugin

en: Error code: %s
nl: Foutcode: %s

en: Error loading autoloader file for Jetpack Social plugin
nl: Fout bij het laden van autoloader bestand voor Jetpack Social plugin

en: Essential security tools: real-time backups and comment spam protection.
nl: Essentiële beveiliging gereedschappen: realtime back-ups en bescherming reactie tegen spam.

en: Every %d minutes
nl: Elke %d minuten

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
nl: Elke Jetpack-site heeft minimaal één verbonden beheerder nodig om de functies goed te laten werken. Koppel je WordPress.com-account via de knop hieronder. Zodra je de verbinding tot stand brengt, moet je deze pagina mogelijk vernieuwen om een optie te krijgen voor het veranderen van de verbindingseigenaar.

en: Every minute
nl: Iedere minuut

en: Failed to attach your Jetpack license(s). Please try reconnecting Jetpack.
nl: Jetpack licentie(s) bijvoegen mislukt. Probeer Jetpack opnieuw te koppelen.

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
nl: Kon site niet loskoppelen omdat deze reeds lijkt losgekoppeld.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
nl: Het gebruikerstoken kon niet worden opgehaald bij WordPress.com.

en: Fully integrated with WordPress & WooCommerce
nl: Volledig geïntegreerd in WordPress & WooCommerce

en: Generate text, tables, and lists
nl: Genereer tekst, tabellen en lijsten

en: Get notifications if your site goes offline
nl: Krijg meldingen als je site offline gaat

en: Help your site visitors find answers instantly so they keep reading and buying. Great for sites with a lot of content.
nl: Help bezoekers van je site direct antwoorden te vinden, zodat ze blijven lezen en kopen. Geweldig voor sites met veel inhoud.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
nl: Als tekstvelden moeten worden geconverteerd naar latin1 in de berekening van de controlesom.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
nl: Als je nog geen WordPress.com-account hebt, kun je je in een paar seconden aanmelden voor een gratis account.

en: Image CDN
nl: Afbeelding-CDN

en: Image guide
nl: Handleiding voor afbeeldingen

en: Important notice about your Jetpack connection:
nl: Belangrijk bericht over je Jetpack-verbinding:

en: Included
nl: Inbegrepen

en: Indicates from what plugin the request is coming from
nl: Geeft aan van welke plugin de aanvraag komt

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
nl: Geeft aan waar de registratiehandeling werd geactiveerd, voor tracking-/segmentatiedoeleinden

en: Infinitely customizable with integrations and extensions
nl: Oneindig veel mogelijkheden met integraties en uitbreidingen

en: Instant search and indexing
nl: Direct zoeken en indexeren

en: Invalid Registration State
nl: Ongeldige registratiestatus

en: Invalid blog token
nl: Ongeldige blogtoken

en: Invalid token for user %d
nl: Ongeldige token voor gebruiker %d

en: Invalid user id is provided
nl: Ongeldige gebruiker id opgegeven

en: Invalid user identifier.
nl: Ongeldige gebruiker identifier.

en: Invalid user token is provided
nl: Ongeldige gebruikerstoken opgegeven

en: Is connection owner
nl: Is eigenaar van verbinding

en: Jetpack AI Assistant brings the power of AI right into your WordPress editor, letting your content creation soar to new heights.
nl: Jetpack AI Assistant brengt de kracht van AI direct in je WordPress editor, waardoor je inhoud creatie naar nieuwe hoogten stijgt.

en: Jetpack Plugin Version
nl: Jetpack plugin versie

en: Jetpack Safe Mode
nl: Veilige modus van Jetpack

en: Jetpack Social Settings
nl: Jetpack Social-instellingen

en: Jetpack doesn't have a connected owner.
nl: Jetpack heeft geen gekoppelde eigenaar.

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
nl: Jetpack heeft een probleem ondervonden bij het opslaan van de opties (cannot_save_secrets). We raden aan dat je contact opneemt met je hostingprovider en hen vraagt om te controleren of de opties tabel schrijfbaar is op je site.

en: Jetpack is already connected.
nl: Jetpack is al gekoppeld.

en: Jetpack is not connected. Please connect Jetpack by visiting <a href='%s'>Settings</a>.
nl: Jetpack is niet verbonden. Verbind Jetpack door naar <a href='%s'>Instellingen</a> te gaan.

en: Last heartbeat sent at: %s
nl: Laatste hartslag verzonden om: %s

en: License attach request failed.
nl: Verzoek tot bijvoegen licentie mislukt.

en: Line by line malware scanning
nl: Malwarescanning per regel

en: Link account with WordPress.com
nl: Koppel account met WordPress.com

en: Manage billing and create invoices
nl: Beheer betaling en maak facturen

en: Manage unlimited contacts
nl: Beheer een onbeperkt aantal contacten

en: Manual Critical CSS regeneration
nl: Handmatig regenereren van kritieke CSS

en: Manual rules only
nl: Alleen handmatige regels

en: Missing parameter "last_detached_count".
nl: Ontbrekende parameter "last_detached_count".

en: Move important styling information to the start of the page, which helps pages display your content sooner, so your users don’t have to wait for the entire page to load. Commonly referred to as Critical CSS.
nl: Verplaats belangrijke gegevens over stijl naar het begin van de pagina, waardoor je content sneller wordt weergegeven en je gebruikers niet hoeven te wachten tot de hele pagina geladen is. Vaak essentiële CSS genoemd.

en: My Jetpack
nl: Mijn Jetpack

en: My Jetpack dashboard
nl: Mijn Jetpack dashboard

en: Name of Sync module
nl: Naam van synchronisatiemodule

en: Name of Sync module.
nl: Naam van synchronisatiemodule.

en: Name of Sync queue.
nl: Naam van synchronisatiewachtrij.

en: Never lose a word, image, page, or time worrying about your site with automated backups & one-click restores.
nl: Geen zorgen meer met automatische back-ups en herstel met één klik, zo verlies je nooit een woord, afbeelding of een pagina op je site.

en: New Sync health status
nl: Gezondheidsstatus nieuwe synchronisatie

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
nl: Nieuwe gratis service: de verzendkosten van Canada Post weergeven in je winkel!

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
nl: Nieuwe gratis service: de verzendkosten van USPS weergeven in je winkel. Aanvullende bonus: verzendlabels afdrukken zonder WooCommerce te verlaten.

en: New owner
nl: Nieuwe eigenaar

en: New owner is not admin
nl: Nieuwe eigenaar is geen beheerder

en: New owner is not connected
nl: Nieuwe eigenaar is niet verbonden

en: New owner is same as existing owner
nl: Nieuwe eigenaar is dezelfde als de huidige eigenaar

en: New user token
nl: Nieuwe gebruikerstoken

en: No blog token found
nl: Geen blogtoken gevonden

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Jetpack Social again.
nl: Er is geen blog_id in je verzoek opgenomen. Probeer de verbinding met Jetpack vanaf WordPress.com te verbreken en probeer dan opnieuw de verbinding te leggen. Als je dat gedaan hebt, probeer dan nogmaals met Jetpack Social te verbinden.

en: No primary user defined
nl: Geen primaire gebruiker gedefinieerd

en: No token for user %d
nl: Geen token voor gebruiker %d

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
nl: Er is geen gebruikersinformatie in je verzoek opgenomen. Zorg dat je gebruikersaccount verbonden is met Jetpack. Verbind het gebruikersaccount door naar de <a href="%s">Jetpack-pagina</a> binnen wp-admin te gaan.

en: No user tokens found
nl: Geen gebruikerstokens gevonden

en: No valid event name or type.
nl: Geen geldige gebeurtenisnaam of geldig type.

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Number of histogram buckets.
nl: Aantal histogram emmers.

en: Object Type
nl: Objecttype

en: Objects Identifiers
nl: Identifiers van het object

en: One-click auto fixes
nl: Automatische oplossingen met één druk op de knop

en: Over 20,000 listed vulnerabilities
nl: Meer dan 20.000 vermelde kwetsbaarheden

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
nl: De XML extensie voor PHP is niet beschikbaar. Jetpack vereist de XML extensie om te communiceren met WordPress.com. Neem contact op met je hostingprovider om de XML extensie voor PHP in te schakelen.

en: Password must be at least %d characters.
nl: Wachtwoord moet ten minste %d tekens bevatten.

en: Passwords may not contain the character "\".
nl: Het wachtwoord mag geen "\" bevatten.

en: Please select a Facebook Page to publish updates.
nl: Selecteer een Facebookpagina om updates te publiceren.

en: Plus on-demand manual scans
nl: Plus on-demand handmatige scans

en: Post IDs to include in Full Sync
nl: Bericht ID's om in volledige synchronisatie op te nemen

en: Post options related to Jetpack Social.
nl: Post opties gerelateerd aan Jetpack Social.

en: Post published and sharing on %1$s.
nl: Het bericht is gepubliceerd en wordt gedeeld op %1$s.

en: Post published, sending emails to subscribers and sharing post on %1$s.
nl: Het bericht is gepubliceerd, er wordt een e-mail naar abonnees verzonden en het bericht wordt gedeeld op %1$s.

en: Post to social networks
nl: Plaats op sociale netwerken

en: Powerful filtering
nl: Krachtige filtering

en: Priority support
nl: Ondersteuning met prioriteit

en: Production action to execute
nl: Productie actie om uit te voeren

en: Profile link of the connected account.
nl: De profiel afbeelding van het verbonden account.

en: Project published and sharing project on %1$s.
nl: Het project is gepubliceerd en wordt gedeeld op %1$s.

en: Protect your site against bot attacks
nl: Bescherm je site tegen bot aanvallen

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
nl: Verbinding met %s verversen

en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
nl: Aanvragende user_id %1$d komt niet overeen met user_id van token %2$d

en: Run non-essential JavaScript after the page has loaded so that styles and images can load more quickly.
nl: Niet-essentiële JavaScript draaien nadat de pagina is geladen, zodat stijlen en afbeeldingen sneller geladen worden.

en: Save every change
nl: Bewaar elke wijziging

en: Save time and get better responses by automatically blocking spam from your comments and forms.
nl: Bespaar tijd en krijg betere reacties door automatisch spam uit je reacties en formulieren te blokkeren.

[ctx: Scan Product Feature]
en: Access to latest Firewall rules
nl: Toegang tot de meest recente Firewall-regels

[ctx: Scan Product Feature]
en: Automated daily scanning
nl: Geautomatiseerde dagelijkse scans

[ctx: Scan Product Feature]
en: Instant email notifications
nl: Directe e-mail meldingen

[ctx: Scan Product Feature]
en: One-click fixes for most issues
nl: De meeste problemen met één klik opgelost

en: Scan for threats and vulnerabilities
nl: Scan op dreigingen en kwetsbaarheden

en: Schedule publishing
nl: Plan publicatie

en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
nl: Script "%s" is afhankelijk van wp-i18n maar specificeert "tekstdomein" niet

en: Secret mismatch
nl: Geheime verificatievragen komen niet overeen

en: Secure and speed up your site for free with Jetpack's powerful WordPress tools.
nl: Beveilig en versnel je site gratis met de krachtige WordPress gereedschap van Jetpack.

[ctx: Security Product Feature]
en: Automated real-time malware scan
nl: Automatische realtime malwarescans

[ctx: Security Product Feature]
en: Comment & form spam protection
nl: Spambescherming voor reacties en formulieren

[ctx: Security Product Feature]
en: One-click fixes for most threats
nl: De meeste bedreigingen met één klik opgelost

[ctx: Security Product Feature]
en: Real-time cloud backups with 10GB storage
nl: Realtime cloud back-ups met 10 GB opslag

en: Set new connection owner
nl: Nieuwe verbindingseigenaar instellen

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
nl: Als dit op onjuist wordt ingesteld, zal de site los worden gekoppeld.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Severity labels
nl: Labels hevigheid

en: Shared Salt to use when generating checksum
nl: Gedeelde salt om te gebruiken bij het genereren van een checksum

en: Sharing
nl: Delen

en: Sharing Settings
nl: Deel instellingen

en: Should only range edges be returned
nl: Moeten alleen de randen van het bereik worden geretourneerd

en: Site is not connected
nl: Site is niet gekoppeld

en: Size of batches
nl: Grootte van batches

en: Something went wrong. Please try again.
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
nl: Er is iets onverwachts gebeurd. Het spijt ons. Als je het opnieuw probeert, lukt het misschien wel.

en: Sorry, Jetpack Social is not available on your site right now.
nl: Jetpack Social is op dit moment niet beschikbaar op je site.

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
nl: Er is iets mis met je Jetpack verbinding.

en: Sorry, you are not allowed to access Jetpack Social data for this post.
nl: Je hebt geen toestemming om de gegevens van Jetpack Social te bekijken voor dit bericht.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
nl: Je hebt geen toegang tot dit endpoint.

en: Speed up your site with optimized images
nl: Versnel je site met geoptimaliseerde afbeeldingen

en: Spelling correction
nl: Spellingscorrectie

en: Standalone free plugin for those focused on speed
nl: Standalone gratis plugin voor diegenen die van snelheid houden

en: Start ID for the histogram
nl: Start ID voor het histogram

[ctx: Starter Product Feature]
en: Comment & form spam protection
nl: Spam bescherming voor reacties en formulieren

[ctx: Starter Product Feature]
en: One-click fixes for most threats
nl: De meeste bedreigingen met één klik opgelost

[ctx: Starter Product Feature]
en: Real-time cloud backups with 1GB storage
nl: Realtime cloud back-ups met 1GB opslag

en: Strip non-ascii characters?
nl: Niet ascii tekens strippen?

en: Success!
nl: Succes!

en: Supports 38 languages
nl: Ondersteunt 38 talen

en: Supports the major social networks
nl: Compatibel met de grootste sociale netwerken

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
nl: Synchronisatie is geannuleerd omdat de IXR client ontbreekt.

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
nl: Synchronisatie is geblokkeerd door WordPress.com omdat het een identiteitscrisis zou veroorzaken

en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
nl: Tekstdomein aliassen moeten worden geregistreerd voor de %1$s hook. Deze kennisgeving werd getriggerd door het %2$s domein.

en: That connection has been removed.
nl: De verbinding is verbroken.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
nl: Het Client ID/WP.com blog ID van deze site

en: The URL of the background image to use when generating the social image.
nl: De URL van de achtergrond afbeelding die moet worden gebruikt bij het genereren van de sociale afbeelding.

en: The WP.com user ID of the connected user
nl: Het WP.com gebruiker ID van de verbonden gebruiker

en: The WP.com user email of the connected user
nl: Het e-mailadres voor WP.com van de verbonden gebruiker

en: The WP.com username of the connected user
nl: De WP.com gebruikersnaam van de verbonden gebruiker

en: The default settings for a new generated image.
nl: De standaard instellingen voor een nieuw gegenereerde afbeelding.

en: The following Jetpack licenses are invalid, already in use, or revoked: %s
nl: De volgende Jetpack-licenties zijn ongeldig, reeds in gebruik of ingetrokken: %s

en: The isActive argument should be set to false.
nl: Het isActive argument moet worden ingesteld op onjuist.

en: The message to share.
nl: Het bericht om te delen.

en: The message to use instead of the title when sharing to Jetpack Social services
nl: Het bericht dat gebruikt moet worden in plaats van de titel wanneer via Jetpack Social diensten wordt gedeeld

en: The number of sites of the connected WP.com user
nl: Het aantal sites van de verbonden WP.com gebruiker

en: The product argument must be a string.
nl: Het productargument moet een string zijn.

en: The request is not signed correctly.
nl: De aanvraag is niet correct ondertekend.

en: The request method is missing.
nl: De aanvraagmethode ontbreekt.

en: The required "%s" parameter is malformed.
nl: De vereiste parameter "%s" is verkeerd gevormd.

en: The required "%s" parameter is missing.
nl: De vereiste parameter "%s" ontbreekt.

en: The required "local_user" parameter is missing.
nl: De vereiste parameter "local_user" ontbreekt.

en: The required "nonce" parameter is missing.
nl: De vereiste parameter 'nonce' ontbreekt.

en: The template slug
nl: De template slug

en: The text to be used to generate the image.
nl: De tekst die moet worden gebruikt om de afbeelding te genereren.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
nl: Er trad een probleem op bij het verbinden met %s om een geautoriseerde verbinding te creëren. Probeer over een minuutje nog een keer.

en: There was a problem connecting with Jetpack Social. Please try again in a moment.
nl: Er trad een probleem op bij het verbinden met Jetpack Social. Probeer het later nogmaals.

en: There was an error installing your plugin
nl: Er trad een fout op bij het installeren van de plugin

en: There was an issue validating this request.
nl: Er is een fout opgetreden bij het valideren van deze aanvraag.

en: There was an unspecified error registering the site
nl: Er is een ongespecificeerde fout opgetreden bij het registreren van de site

en: This connection is working correctly.
nl: Deze verbinding werkt correct.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
nl: Dit wachtwoord komt erg vaak voor. Kies er een die anderen moeilijk kunnen raden.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door hoofdletters, kleine letters of cijfers toe te voegen.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door speciale tekens zoals !#=?*& toe te voegen.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door letters en cijfers af te wisselen.

en: This request method does not support body parameters.
nl: Deze aanvraagmethode ondersteunt geen bodyparameters.

en: This request method is not supported.
nl: Deze aanvraagmethode wordt niet ondersteund.

en: To use Jetpack Social, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
nl: Om Jetpack Social te gebruiken, moet je het %s account koppelen aan het WordPress.com account via onderstaande link.

en: Token for user %d is malformed
nl: Token voor gebruiker %d heeft verkeerde lay-out

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
nl: URI van de beheerderspagina waar de gebruiker wordt doorgeschakeld na de verbindingsflow

en: Unable to fetch the products list from WordPress.com
nl: Kan de productenlijst niet ophalen van WordPress.com

en: Unable to fetch the requested data.
nl: Kan aangevraagde gegevens niet ophalen.

en: Unable to load class %1$s. Please add the package that contains it using composer and make sure you are requiring the Jetpack autoloader
nl: Kan klasse %1$s niet laden. Voeg het pakket dat het bevat toe met een composer en zorg dat je de Jetpack autoloader vereist

en: Unique identifier for the Jetpack Social connection.
nl: Unieke identifier voor de Jetpack Social verbinding.

en: Unknown Plugin Update Failure
nl: Onbekende fout bij updaten plugin

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
nl: Gebruiker ID's om in volledige synchronisatie of 'initiële' op te nemen

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: Username of the connected account.
nl: Gebruikersnaam van het verbonden account.

en: Valid user is required
nl: Geldige gebruiker is vereist

en: Valid user is required.
nl: Geldige gebruiker is vereist.

en: Verification secrets are empty
nl: Geheime verificatievragen zijn leeg

en: Verification secrets are incomplete
nl: Geheime verificatievragen zijn onvolledig

en: Verification secrets not found
nl: Geheime verificatievragen niet gevonden

en: Verification took too long
nl: Verificatie duurde te lang

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: 1TB of storage
nl: 1TB opslag

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Ad-free and customizable player
nl: Videospeler zonder advertenties die je kunt personaliseren

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Built into WordPress editor
nl: Ingebouwd in de WordPress editor

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Unlimited users
nl: Ongelimiteerd aantal gebruikers

en: View post
nl: Bekijk bericht

en: View project
nl: Bekijk project

en: Visit the post for more.
nl: Bezoek het bericht voor meer.

en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
nl: Waarschuwing! Je staat op het punt om de eigenaar van de Jetpack-verbinding (%s) voor deze site te verwijderen. Hierdoor zijn sommige functies mogelijk niet meer beschikbaar.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
nl: Er kon niet gecontroleerd worden of je server een geautoriseerd verzoek indient. Probeer het nogmaals, en zorg dat er niets is dat de verzoeken van de server naar de Jetpack-server in de weg staat.

en: We've made some updates to Jetpack Social. Please visit the <a href='%s' class='jptracks' data-jptracks-name='legacy_publicize_settings'>WordPress.com sharing page</a> to manage your Jetpack Social connections or use the button below.
nl: We hebben enkele wijzigingen doorgevoerd in Jetpack Social. Bekijk de <a href='%s' class='jptracks' data-jptracks-name='legacy_publicize_settings'>WordPress.com deelpagina</a> om je Jetpack Social links te beheren of gebruik hiervoor de onderstaande knop.

en: Web Application Firewall
nl: Webapplicatie-firewall

en: Whether or not Social Image Generator is enabled.
nl: Of social afbeelding generator al dan niet is ingeschakeld.

en: Whether or not the Share Post feature is enabled.
nl: Of de functie Bericht delen wel of niet is ingeschakeld.

en: Whether or not the post has already been shared.
nl: Of het bericht al gedeeld is of niet.

en: Whether to share to this connection.
nl: Of deze verbinding gedeeld moet worden.

en: You are not allowed to activate plugins on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins op deze site te activeren.

en: You are not allowed to install plugins on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins op deze site te installeren.

en: You are not allowed to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You aren’t authorized to do that.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dat te doen.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
nl: Je kunt ervoor kiezen om het eigenaarschap van een verbinding over te dragen aan een van deze beheerders die al verbonden zijn:

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
nl: Je kan deze methode niet gebruiken voordat je Jetpack hebt geconfigureerd

en: You currently have %1$d share remaining. <a href="%2$s" target="_blank">Upgrade</a> to get more. | You currently have %1$d shares remaining. <a href="%2$s" target="_blank">Upgrade</a> to get more.
nl[0]: Je kunt momenteel nog %1$d keer delen. <a href="%2$s" target="_blank">Upgrade</a> om vaker te kunnen delen.
nl[1]: Je kunt momenteel nog %1$d keer delen. <a href="%2$s" target="_blank">Upgrade</a> om vaker te kunnen delen.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
nl: Je beschikt niet over de juiste gebruikersmachtiging om deze actie uit te voeren.
    			Neem contact op met je sitebeheerder als je denkt dat dit een fout is.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
nl: Je dient Jetpack eerst te registreren voordat je ermee kunt verbinden.

en: Your LinkedIn connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
nl: Je link met LinkedIn moet opnieuw geautoriseerd worden om verder te gaan; ga naar Delen om dit te regelen.

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
nl: Je verbinding met WordPress.com lijkt verbroken te zijn. Probeer opnieuw verbinding te maken als je problemen ervaart.

en: Your installation of Jetpack Social is incomplete. If you installed Jetpack Social from GitHub, please refer to <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">this document</a> to set up your development environment. Jetpack Social must have Composer dependencies installed and built via the build command.
nl: Je installatie van Jetpack Social is niet voltooid. Als je Jetpack Social via GitHub hebt geïnstalleerd, bekijk dan <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dit document</a> om je ontwikkelomgeving te configureren. Jetpack Social moet Composer afhankelijkheden geïnstalleerd hebben en gebouwd via het bouw commando.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
nl: Je wachtwoord is te zwak: Het lijkt erop dat je makkelijk te raden informatie over jezelf hebt gebruikt. Verzin een wat unieker wachtwoord.

en: Your site is not connected to Jetpack.
nl: Je site is niet gekoppeld aan Jetpack.
